Listopad 2008

Co k Vánocům?

23. listopadu 2008 v 14:15
Jelikož pocházím z rodiny, kde všichni tak nějak tíhneme k temnějším stylům hudby a oblékání, dárky pro rodinu nakopím ve stylu goth a metal.
Byla bych ráda, kdyby tento článek sloužil i jako inspirace pro mé čtenáře.

Táta
Co koupit k Vánocům taťkovi jsem řešila každý rok a snad každý rok jsem skončila u holících potřeb, kterých není nikdy dost. :) Ani letos tomu nebude jinak, ovšem holící potřeby budou opravdu stylové!
Mamča
Mamča pracuje v realitce a tak bych jí chtěla obdarovat diářem a perem, i když nevím, jestli si to bude brát na schůzky s klienty. Hih


Sestra
Moje starší sestra čeká rodinu a s manželem si zařizují byt. Takže dárky pro ně jsou jasné:DBrácha
Brácha si ze všeho nejraději hraje, takže dostane originální hry! A taky je to milovníh hokeje, tak ho nový dres snad potěší! :)


Kabelky, co mě dostaly

23. listopadu 2008 v 13:44
Jako každá holka i já řeším problém, kam se všemi těmi nezbytnostmi které chci mít při sobě. Moje stará kabelka dosloužila na koncertě Slayer, kdy se mi jeden ožralý pán přimotal do popruhu a kabelku mi rortrhl. Ale co, stejně byla stará a ošoupaná. :) A jak tak brouzdam po netu s shánim novou tašku, do oka mi padlo pár skvostů o které se musím podělit. :)


Metal, goth merchandise

6. listopadu 2008 v 17:43
Trička s kapelami
Ačkoliv začínají být trička s kapelami trochu out, přeci jen chci apelovat na své čtenáře, aby nenosili plagiáty!

Pokud patříte mezi opravdové hudební nadšence, jistě preferujete oficiální a originální zboží vysoké kvality, jehož nákupem přímo podporujete konkrétního interpreta nebo skupinu. Je to jednoduché, při koupi licencovaného produktu jde část tržby přímo na účet interpreta a takto získané peníze mu pomáhají například při financování nahrávacího studia, při přípravě turné a obecně ho motivují k další činnosti. Je jistě levnější pořídit si oblečení a doplňky od tržnicových prodejců nebo pochybných výrobců, kteří neřeší autorská práva, kvalitu materiálů či stálost tištěných barev, ale nejenom, že tak okrátáte oblíbenou kapelu, či interpreta, ale takovéto věci bývají i nekvalitní a je na první pohled jasné, že se nejedná o licencovaný oficiální produkt kapely, ale o zboží z tržnice, se kterým stejně moc parády nenaděláte. Spíše naopak, bílé tričko s nápisem Nigtwish za 299Kč hovoří za vše, divím se jen, že české rádoby metalové obchody tohle zboží nabízejí a nestydí se parazitovat na slávě lidí, kteří něco dokázali!

Proto prosím, když už chcete tričko nebo jiný produkt s vaší oblíbenou kapelou, kupujte oficiální produkty a podpořte tak interprety a ne parazitující obchody vydělávající na cizí slávě!

Boa

1. listopadu 2008 v 18:01
Efektní módní doplněk k šatům je bezesporu boa. Nejkvalitnější boa je boa z krůtího peří, dají se sehnat i z umělého peří, ale ta nejsou tak pěkná.